addictionary
Last Activity:
Oct 1, 2019
Joined:
Mar 21, 2012
Messages:
13,163
Likes Received:
1,492
Trophy Points:
228

Share This Page

addictionary

Well-Known Member

Pride tends to hate happiness. Dec 18, 2018

addictionary was last seen:
Oct 1, 2019
  1. addictionary
   addictionary
   Pride tends to hate happiness.
  2. addictionary
   addictionary
   Beşiktaşlı kardeşlerimizden Utahlı kardeşlerimize Demba Ba Demba Ba... 3...4 ...
  3. addictionary
   addictionary
   Anomalous Materials
  4. CitizenofCapua
   CitizenofCapua
   Hocam maalesef bu ara foruma vakit ayıramadım ama "lurking" denen eylemi gerçekleştiriyorum sık sık. :) Daha aktif olmaya çalışacağım.. Bu arada mutlu yıllar diliyorum fırsattan istifade. :)
  5. ema
   ema
   Abi, "addictionary has exceeded their stored private messages quota" diyor, mesajımı iletmiyor, bilgilerine arz ederim :)
  6. ema
   ema
   Buldum hocam, benim playlistte "fiddler on the green" varmış "Demons and Wizards"dan, senin listenin sekizinci parçası. Dinler dinlemez tanıdım. Bende mp3 isimsizdi bilmiyordum D&W veya Hansi olduğunu. BG de uzun zamandır dinleyeceklerim listesindeydi ama işte o kadar çok baba grup var ki hepsini bilmek zor. Neyse böyle daha erken tanımış oldum sayende.
  7. ema
   ema
   Eyvallah abi, başladım dinlemeye. Daha ilk parçadan tamamdır dedim. Vokal bi yerden tanıdık geliyor ama daha önceden BG yi mi farketmeden dinledim acaba çözemedim şimdi.
  8. bigb
   bigb
   Thanks for the birthday wish!
  9. ema
   ema
   İdare ediyoruz işte abi, aynen bizde de bayram telaşı falan şu an, memleketteyim, iş güç koşturmaca vs. Hayırlı bayramlar bu arada...
  10. CitizenofCapua
   CitizenofCapua
   Valla müthiş olurdu, seyrine doyum olmazdı. :) Ben de arada sırf MKG ve diğer gençler için alt sıralardaki takımların maçlarına bakarım. Gelişimlerini izlemek keyifli oluyor.
  11. George
   George
   Hi!!!

   -George
  12. The Black Swordsman
   The Black Swordsman
   If you start watching Avatar the Last Airbender now you will not stop until you watch the first three seasons and the sequel Legend of Korra...
  13. The Black Swordsman
   The Black Swordsman
   Sorry double post...
  14. The Black Swordsman
   The Black Swordsman
   A post from an anime forum I posted....

   "It seems like half of anime is a bunch of girls in highschool or some sort of mecha anime. Personally I am not a large fan of either of those genres. I really like fantasy, especially sword and sorcery. I really like Berserk, Claymore is ok. I also really like Avatar the Last Airbender (I know its American). I am looking hard for medieval fantasy adventure type anime and I cannot find much. I've tried the first episode of Slayer but it is too "animeish" for me so far"
  15. ema
   ema
   Hmm, ben "Kahinler" diye düşünmüştüm. Pentagram gibi takılabilirsiniz bence hocam, Mezarkabul-Pentagram, Büyücüler/Kahinler-Les Devins. Yok yok, pek olmadı sanki :p
  16. ema
   ema
   Eyvallah hocam, ben de siteyi kontrol ederim ara ara zaten. Son bir şey daha, en şahane olan da grubun ismi. Klasik olabilecek derecede bence.
  17. berkkobe
   berkkobe
   hoşbulduk hocam, nicke bakmayın kobe'den nefret ederim :cool:
  18. ema
   ema
   İyi ki izlememişsin bence. Kanser eder bu takım adamı, hiç milliyetçi bir adam da değilim ama o italyanların maç bitimindeki sevinci öyle bir kanıma dokundu ki anlatamam. Biz maçı hiç haketmedik ama onlar da kesinlikle haketmedi, resmen biz verdik maçı.

   Naçizane tavsiyem, tekrarını filan da seyretme maçın bence. Hiç vaktini harcadığına değmez.
  19. ema
   ema
   Abi italya maçını seyrettin mi? Sinirden elim ayağım titriyor valla. Zaten kafam bozuktu iyice deli oldum akşam akşam.
  20. ema
   ema
   Where did you go man, why don't you post?
 • Loading...
 • Loading...
 • Signature