addictionary
Reaction score
1,520

Profile posts Latest activity Postings About

 • Hocam maalesef bu ara foruma vakit ayıramadım ama "lurking" denen eylemi gerçekleştiriyorum sık sık. :) Daha aktif olmaya çalışacağım.. Bu arada mutlu yıllar diliyorum fırsattan istifade. :)
  Abi, "addictionary has exceeded their stored private messages quota" diyor, mesajımı iletmiyor, bilgilerine arz ederim :)
  Buldum hocam, benim playlistte "fiddler on the green" varmış "Demons and Wizards"dan, senin listenin sekizinci parçası. Dinler dinlemez tanıdım. Bende mp3 isimsizdi bilmiyordum D&W veya Hansi olduğunu. BG de uzun zamandır dinleyeceklerim listesindeydi ama işte o kadar çok baba grup var ki hepsini bilmek zor. Neyse böyle daha erken tanımış oldum sayende.
  Eyvallah abi, başladım dinlemeye. Daha ilk parçadan tamamdır dedim. Vokal bi yerden tanıdık geliyor ama daha önceden BG yi mi farketmeden dinledim acaba çözemedim şimdi.
  İdare ediyoruz işte abi, aynen bizde de bayram telaşı falan şu an, memleketteyim, iş güç koşturmaca vs. Hayırlı bayramlar bu arada...
  Valla müthiş olurdu, seyrine doyum olmazdı. :) Ben de arada sırf MKG ve diğer gençler için alt sıralardaki takımların maçlarına bakarım. Gelişimlerini izlemek keyifli oluyor.
  If you start watching Avatar the Last Airbender now you will not stop until you watch the first three seasons and the sequel Legend of Korra...
  A post from an anime forum I posted....

  "It seems like half of anime is a bunch of girls in highschool or some sort of mecha anime. Personally I am not a large fan of either of those genres. I really like fantasy, especially sword and sorcery. I really like Berserk, Claymore is ok. I also really like Avatar the Last Airbender (I know its American). I am looking hard for medieval fantasy adventure type anime and I cannot find much. I've tried the first episode of Slayer but it is too "animeish" for me so far"
  Hmm, ben "Kahinler" diye düşünmüştüm. Pentagram gibi takılabilirsiniz bence hocam, Mezarkabul-Pentagram, Büyücüler/Kahinler-Les Devins. Yok yok, pek olmadı sanki :p
  Eyvallah hocam, ben de siteyi kontrol ederim ara ara zaten. Son bir şey daha, en şahane olan da grubun ismi. Klasik olabilecek derecede bence.
  İyi ki izlememişsin bence. Kanser eder bu takım adamı, hiç milliyetçi bir adam da değilim ama o italyanların maç bitimindeki sevinci öyle bir kanıma dokundu ki anlatamam. Biz maçı hiç haketmedik ama onlar da kesinlikle haketmedi, resmen biz verdik maçı.

  Naçizane tavsiyem, tekrarını filan da seyretme maçın bence. Hiç vaktini harcadığına değmez.
  Abi italya maçını seyrettin mi? Sinirden elim ayağım titriyor valla. Zaten kafam bozuktu iyice deli oldum akşam akşam.
 • Loading…
 • Loading…
 • Loading…
Top